Skip to content

Przedsprzedaż kursu się zakończyła! Zapisz się na listę zainteresowanych, żeby nie przegapić kolejnej edycji 🙂 

igabialaszczyk.pl/newsletter

Aby obejrzeć nagranie masz jeszcze…

Tylko w tym czasie możesz dołączyć do mojego najnowszego kursu Chcę Ładniej Mówić w szalonej cenie przedsprzedażowej oraz z unikatowymi bonusami.

Kurs Chcę Ładniej Mówić

to coś, czego szukasz!

Przetestowany na wielu klientach,
laserowo skuteczny i mega przystępny!

Podczas kursu pokażę Ci, jak szybko i skutecznie zmienić Twój akcent tak, żeby brzmiał miękko, naturalnie i swobodnie!

To świetna propozycja dla osób, które chcą popracować redukcją akcentu bez pisania doktoratu z anglistyki.. 😉

Nie lubisz tego, jak brzmisz po angielsku? Wkurza Cię Twój polski akcent? Mówisz, bo mówisz?
Marzysz o tym, żeby brzmieć miękko, swobodnie, jak z serialu na Netflixie?
Myślisz, że z akcentem nie da się nic zrobić? Że nauka poprawnej wymowy jest trudna, żmudna i czasochłonna?
Brakuje Ci świadomości, pewności i spokoju?
Nie wierzysz w to, że możesz zmienić swój akcent?

A gdybym powiedziała Ci, że możesz zmienić bardzo dużo?

Gdybym zaprosiła Cię do świata, w którym bawisz się dźwiękami, wracasz do dziecięcych wierszyków i śmiesznych piosenek?

Gdybym powiedziała Ci, że mam dla Ciebie zupełnie nowe podejście, które czerpie z aktorstwa, a nie z opasłych tomów?

IgaBialaszczyk_Omnie2

Wyobraź sobie, że ... ... z uśmiechem na twarzy odpowiadasz na pytania po angielsku na rozmowie rekrutacyjnej, że witasz się z obcojęzycznymi ludźmi na imprezie, że żegnasz lęk, który towarzyszy Ci podczas rozmowy po angielsku. Wyobraź sobie, że mówisz pewnie, spokojnie swobodnie i na luzie. I ładnie! To jest możliwe!

Iga-sklep-4

Jestem Iga i pomagam pokochać angielski 🙂 Mówią o mnie, że jestem językową komandoską do zadań specjalnych, która po angielsku potrafi powiedzieć niemal wszystko 🙂

Skończyłam anglistykę, uczyłam w szkołach zagranicznych, jednak bardzo długo sama miałam wrażenie, że nie do końca ogarniam kwestie wymowy angielskiej (tak, nawet po studiach!). Bardzo się starałam – przerobiłam kilka książek, kursów uniwersyteckich a mimo to dalej towarzyszyło mi poczucie, że nie ogarniam tematu. Po pewnym „życzliwym” komentarzu, dotyczącym mojej wymowy, szlag jasny mnie trafił i postanowiłam się w końcu z tym fantem rozprawić. Wiedziałam, że szkolne podejście nie zda egzaminu – zawiodło mnie już wiele razy. Postanowiłam zatem podejść do tematu inaczej. Zapisałam się na zajęcia do The Royal School of Speech and Drama w Londynie i.. przepadłam.

Odkryłam przecudny świat dźwięków i akcentów. Totalnie zakochałam się w atmosferze panującej w szkole aktorskiej. Według tego aktorskiego podejścia twarz – dokładnie jak cała reszta ciała – jest narzędziem pracy. Da się ją ćwiczyć, zmieniać i dostosowywać. To było zupełnie inne podejście niż to znane mi („powtarzaj za lektorem”). Po tej przygodzie zapisałam się na zajęcia z accent coachingu i przez ponad rok doskonaliłam swój warsztat na cotygodniowych spotkaniach. Rok później wzięłam udział w The Accent Challenge. Dziś wiem, że wymowa to jeden z najważniejszych aspektów nauki języka, który jednocześnie – serio – jest super fajny. Uczenie się wymowy może sprawiać ogromną frajdę. 

Pokażę Ci jak!

Po skończeniu swojego procesu accent coachingu stworzyłam warsztat wymowy, który prowadziłam przez 2 lata na zajęciach indywidualnych. Pozwoliło mi to dopracować moją metodę do perfekcji – zajęcia jasno pokazały mi, co koniecznie trzeba dokładnie przerabiać, a które kwestie są mniej istotne. Po bardzo entuzjastycznych opiniach uczestników postanowiłam formę warsztatu przenieść do kursu online. 

Zobacz, co mówią absolwenci mojego warsztatu wymowy:

Po pierwszym spotkaniu próbnym już wiedziałam, że Iga była mi pisana, czułam znaczącą poprawę i w końcu zrozumiałam, na co powinnam zwracać uwagę. Przede wszystkim lekcje były przystosowane do moich indywidualnych potrzeb, które zostały uzgodnione na początku. Wszystko odbywało się w przyjaznej i swobodnej atmosferze, co pozwalało się rozluźnić i wejść w rolę prawdziwej American girl 🙂 Do tego zajęcia nie kończyły się na wykładzie i moich próbach wymowy podczas lekcji, ale zawsze otrzymywałam swoje zadanie domowe i dodatkowe materiały na czas wolny, by móc jeszcze bardziej popracować nad swoim akcentem. Polecam z całego serca! 

Wiktoria

Najbardziej wartościowe dla mnie było dokładne przejście przez wszystkie części budujące słówka i zdania. Przez to, że poznałam formułę, jest mi łatwiej znajdować prawidłowości przy samodzielnej nauce. Wartościowe również były materiały, z których się uczyłam i mogłam tak naprawdę zachować je dla siebie. Czuję, że po kursie zwiększyła mi się samoświadomość języka angielskiego, jego rytmu i zasad. Przed rozpoczęciem kursu byłam na warsztatach w Paryżu, po kursie spotkałam się z tymi samymi ludźmi. Było to niezwykle mile, bo pierwsze co zauważyli to rozwój mojej wypowiedzi i to jak mówię po angielsku. Wtedy poczułam, że faktycznie dzięki kursowi usprawniła swoją komunikację z innymi i jestem bardziej rozumiana

Nikola

Najbardziej podobały mi się przykłady i to w jak świetny, przystępny sposób zostały przekazane treści. Miałam poczucie, jakby Iga doskonale znała moje bolączki w wymowie języka angielskiego i bardzo precyzyjnie dobrała do tego materiały. Czułam się nie jak na typowej lekcji języka obcego, ale jak na zajęciach skrojonych pode mnie. Materiały były czytelne, proste w odbiorze, z ładną szatą graficzną, a same przykłady – zabawne i zapadające w pamięć. Oprócz konkretnych treści i zagadnień, wartością, o której warto wspomnieć, była pomoc w zapamiętywaniu poprzez skojarzenia. Świetne było przedstawienie pracy języka jako narządu – nikt wcześniej tak prosto nie pokazał mi, jak poprawnie powinien być ułożony i jak wiele od tego zależy. Bardzo podobało mi się, że kurs na samym końcu miał bonus w postaci zestawu ćwiczeń do pracy samodzielnej.

Agata

W sieci znajdziesz masę materiałów dotyczących nauki wymowy.

Co zatem sprawia, że wierzę mocno w wyjątkowość i skuteczność tego programu?

→ Po pierwsze, chcę, żebyś szybko uzyskała rezultaty. Bazując na swoim doświadczeniu, pracy indywidualnej z kursantami, wyłowiłam najważniejsze, najbardziej problematyczne dla osób polskojęzycznych kwestie i ułożyłam te w kompleksowy program. Nie będziemy roztrząsać, czym angielskie t różni się od polskiego. Skupimy się na najbardziej problematycznych obszarach, samogłoskach, dźwięku schwa, akcentach. Działamy na game-changerach! 

→ Po drugie, kurs prowadzę częściowo w oparciu o język polski. Zamiast ogólnikowych instrukcji, dostaniesz konkret. Jesteś prowadzona za rękę i zawsze odnoszę się do tego, jak Ty teraz mówisz. Dzięki temu dokładnie wiesz, co masz z tym językiem i zębami zrobić. Takie podejście sprawi, że największe zmiany zadzieją się szybko.

Kurs Chcę Ładniej Mówić zawiera 8 modułów W każdym module znajdziesz kilka lekcji (wideo + ćwiczenia + nagrania + PDFy)

IB mockup kurs

Kurs jest dostępny w przedsprzedaży.

To znaczy, że nie ma go jeszcze w całości na platformie.

Obecnie są dostępne dla Ciebie 3 moduły kursu – Intro, Moduł 1 i 2.

Reszta materiałów wskoczy na platformę do końca września. 

Będą one dodawane chronologicznie.

Z mojego wsparcia możesz skorzystać od 15 września do końca 2023 roku. 

W tej edycji zapraszam Cię do niejako współtworzenia tego kursu, więc jeżeli poprosisz o dodanie /rozszerzenie jakieś kwestii mieszczącej się w ramach kursu, to dodam ją. Tego na pewno nie będzie w kolejnych edycjach. 

Wszystko spoko, ale...

Boję się, że nie dam rady.

Proponuję Ci zupełnie inne podejście, które sprawdziło się u wielu kursantów, którzy brali udział w warsztacie wymowy oraz z którymi pracowałam indywidualnie. Joanna, po przerobieniu fragmentów warsztatu napisała tak:

– Zajęcia z Igą to była przyjemność, łącząca naukę poprzez konwersację z – nie boję się tego powiedzieć – elementami coachingu – dzięki któremu ośmieliłam się mówić po angielsku, uwierzyłam, że to umiem i polubiłam swój – ciągle daleki od ideału – akcent. Zyskałam pewność siebie!

A nie lepiej skupić się na słówkach?

Ej, ale tak szczerze, zastanów się, kiedy ktoś ostatnio skomplementował Twój 3rd conditional, phrasal verbs, czy idealne użycie idiomu? (nie liczymy pani od angielskiego ze szkoły, ok?) 

Moi klienci, którzy pracują w międzynarodowym środowisku najbardziej narzekają na – quote – calle z osobami z Indii – end quote. – Nie idzie ich zrozumieć! Straszny mają akcent! Siedzę, słucham, ale nic nie rozumiem. Zawsze muszę od nich dostać podsumowanie na maila. Koszmar! Zobacz, jak szybko oceniamy akcent. To pierwsza rzecz, którą słyszysz. Na podstawie wyrabiasz sobie opinię o tak naprawdę całej osobie. Oceniasz współpracę poprzez styl komunikacji.  Może zamiast kolejnych słówek warto zainwestować czas w naukę wymowy? 

Myślisz sobie: kurs wymowy, a ja zupełnie nie ogarniam tych znaczków dziwnych..

Nie musisz! Oczywiście, możesz, jeżeli jest to dla Ciebie pomocne. 

Jeżeli jednak wiecznie Ci się te znaczki mylą, nie chcesz uczyć się kolejnego alfabetu, a jednocześnie chcesz poznać, szybkie i bezpłatne narzędzie, które pomoże Ci czytać słówka – jesteś we właściwym miejscu. Korzystam z niego (i korzystałam w trakcie trwania warsztatu wymowy) i spokojnie w 90% sytuacji zdaje egzamin. I właśnie do takiego podejścia Cię namawiam.

Zawsze mam wątpliwości dotyczące wymowy. Chyba głucha jestem, mówię typowo jak Polak.

Bardzo mocną stroną tego kursu jest to, że ja naprawdę wiem, na co zwrócić uwagę. Dostrzegł to Bartek, który przyszedł do mnie na warsztat wymowy:  Zdecydowałem się na ten kurs aby poprawić moją wymowę, zyskać świadomość językową i pewność w mówieniu. Warsztat pomógł mi pozbyć się lęku, który towarzyszył podczas rozmowy po angielsku. Po ukończeniu kursu widzę u siebie większe zwracanie uwagi na wymowę, nie tylko moją ale podczas słuchania. Przez to że wiem jakie panują zasady wymawiania słów, jest mi łatwiej je rozpoznawać. Taki przykład który pierwszy przychodzi mi do głowy to różnica kiedy na końcu słowa wymawiamy s albo z. Wcześniej nie zwracałem kompletnie na to uwagi, a teraz wyłapuję tą różnicę

Zrób to sam 499 zł
dostęp do platformy (365 dni)
dostęp do bonusów
30 minutowa konsultacja
dwie grupowe konsultacje ze mną (60 minut)
dwie indywidualne sesje mentoringowe ze mną (60 minut)
Kup dostęp
Siła grupy 899 zł
dostęp do platformy (365 dni)
dostęp do bonusów
30 minutowa konsultacja
dwie grupowe konsultacje ze mną (60 minut)
dwie indywidualne sesje mentoringowe ze mną (60 minut)
Kup dostęp
Największe wsparcie 1199 zł

tylko 3 miejsca

dostęp do platformy
dostęp do bonusów
30 minutowa konsultacja
dwie grupowe konsultacje ze mną (60 minut)
dwie sesje mentoringowe ze mną (60 minut)
Kup dostęp

BONUSY

Bonus 1 Webinar: intonation - basic facts

Totalnie wypasiony webinar o podstawach intonacji z Victorią, multilingual accent reduction specialist, prowadzącą kanał na YouTube American Accent Mastery 
Wartość – 499 zł

Bonus 2 Warsztat Jak czytać trudne słowa po angielsku?

Pożegnaj dziwne fonetyczne znaczki i sprawdź, jak możesz ułatwić sobie życie! Na tym warsztacie poznasz świetne, darmowe narzędzie, które ułatwi Ci czytanie nowych trudnych słów.  
Wartość – 299 zł

Bonus 3 Poradnik Jak ćwiczyć słuchanie?

Z tego poradnika dowiesz się jak szybko i bez frustracji włączyć praktykę słuchania po angielsku do swojej codzienności. 
Wartość – 299 zł.

Dla kogo jest ten kurs?

✅ dla osób, które uczą się angielskiego „od zawsze”

✅ dla osób, które paraliżuje je lęk przed mówieniem po angielsku publicznie.

dla osób, które mają już po kokardy tradycyjnych kursów językowych i szukają nowego podejścia 

 dla osób, które do tej pory nie uczyły się wymowy i redukcji akcentu 

✅ dla osób, które nie lubią swojego akcentu, nie lubią tego, jak brzmią, wstydzą się akcentu

Iga-sklep-1
Iga-dla-biznesu

Dla kogo ten kurs NIE  jest?

 dla osób, które uczyły się już wszystkich dźwięków, sposobów ich łączenia i czują się dobrze ze swoją wymową

 dla osób, które nie zwracają uwagi na to, jak mówią, ważniejsze jest „byle mówić”

❌ dla osób, które czują się totalnie niekomfortowo na myśl, że będą ćwiczyć np. z językiem na brodzie

 dla osób, które oczekują pracy z książką

dla osób, które uwielbiają angielski brytyjski – w kursie są nagrania nejtiwów z UK i USA, ale prezentowana wersja wymowy w kursie jest północnoamerykańska – tzw. General American  (GA).  

Kurs jest zaprojektowany do pracy samodzielnej, niemniej wiem, że niektórzy potrzebują dodatkowego wsparcia. Jeżeli chcesz, żebym towarzyszyła Ci osobiście w Twojej podróży, mam obecnie tylko 3 miejsca na taką współpracę, więc nie zwlekaj z decyzją. Moje wsparcie będzie polegało na udzielaniu spersonalizowanego feedbacku. 

Obecna cena kursu jest najniższą w historii, a bonus w postaci półgodzinnej darmowej konsultacji już nigdy się nie powtórzy.

Jest to też jedyny moment, kiedy masz aż tak wiele możliwości wpłynięcia na treść kursu i dopytania o kwestie ważne dla Ciebie – chcę, żeby kurs Chcę Ładniej Mówić maksymalnie dobrze spełniał oczekiwania.

Czego możesz oczekiwać po dołączeniu do programu?

Zaczniesz zupełnie inaczej postrzegać swój aparat mowy.
Dowiesz się, w co musi się zmienić Twój język, żeby uzyskać inne brzmienie.
Zbudujesz cudowną świadomość i pewność co do zasad, które rządzą wymową.

Efekt? Nowa Ty - mówiąca pięknie, lekko i z błyskiem w oku! 

Możesz zatem zostać tu, gdzie jesteś i dalej męczyć się z własnym akcentem, bać się mówić i odezwać albo…

Możesz też dać sobie szansę na odkrycie zupełnie nowej perspektywy.

Bez uczestnictwa w tym kursie możesz dalej myśleć, że angielska wymowa to czarna magia, że nie słyszysz różnic, że nie rozumiesz związku między wymową a pisownią. Możesz dalej stresować się każdym kontaktem z angielskim, bać się wypowiadać i mieć poczucie braku kontroli nad językiem. Może Ci dalej towarzyszyć niepewność, lęk i obawa.

Możesz też spróbować to zmienić 🙂

Więc...

Aby w końcu poczuć się pewnie i przestać mówić z twardym polskim akcentem, nie potrzebujesz robić doktoratu z fonetyki angielskiej. Wszystko, czego potrzebujesz, to dotrzeć do kilku strategicznych miejsc i zmienić kilka podstawowych rzeczy, aby zobaczyć potężną różnicę! Dostajesz zaproszenie do magicznego świata wymowy, w którym jest biały królik i kot Eugeniusz a Ty, niczym Alicja z krainy czarów, wpadasz w głęboką dziurę i….odkrywasz zupełnie inny świat. Nic się nie bój – dam Ci narzędzia do rozprawienia się z królową PIK 😉 Dostaniesz zestaw ćwiczeń masujących szczękę, dowiesz się czym jest akcent, dlaczego wymowa i akcent to dwie różne kwestie oraz poznasz podstawowe różnice między brzmieniem języka polskiego ( gdzie teraz jesteś) a angielskiego (gdzie będziesz jak skończysz kurs). Popatrzysz na swój język, szczękę, wargi z zupełnie nowej pespektywy. Zamkniesz oczy, a otworzysz uszy!

IB strona

Moja autorska metoda

Powstała po pobycie w The Royal School pod Speech and Drama w Londynie oraz po rocznym accent coachingu. 

Wiedzę z tych doświadczeń tę połączyłam z moich dotychczasowym doświadczeniem nauczycielskim i stworzyłam warsztat wymowy.

Głównym zadaniem, które sobie postawiłam, było wyłapanie najbardziej problematycznych obszarów dla osób polskojęzycznych i ułożenie takiego kursu, który laserowo skutecznie trafia w potrzeby moich kursantów. U swoich uczniów działam według zasady Pareto: 20% wysiłku przynosi 80% rezultatów. Większość osób, które chcą zauważyć realną zmianę w sposobie mówienia, potrzebuje korekty kilku kluczowych dźwięków, pokazania najważniejszych zasad i zależności. Ten kurs da Ci zauważalną zmianę, widoczną poprawę, a nie perfekcję. Ponieważ warsztat wymowy prowadziłam w formie spotkań 1:1, miałam możliwość przetestowania moich metod na wielu podopiecznych. Wychodzili z tych eksperymentów bardzo zadowoleni 😉 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)