Skip to content

Dostęp do nagrania webinaru już wygasł.

↓ Sprawdź szczegóły Mastercalssy Chcę ładniej mówić ↓

Masterclass Chcę Ładniej Mówić

to coś, czego szukasz!

Przetestowany przez wielu klientów,
laserowo skuteczny i mega przystępny!

Masterclass to mój autorski program, w którym pokażę Ci, jak szybko i skutecznie zmienić Twój angielski tak, żeby brzmiał miękko, naturalnie i swobodnie!

To świetna propozycja dla osób, które chcą popracować redukcją akcentu bez pisania doktoratu z anglistyki!

Nie lubisz tego, jak brzmisz po angielsku? Wkurza Cię Twój polski akcent? Mówisz, bo mówisz?
Kolejne propozycje zawodowe przechodzą Ci koło nosa, bo boisz się, że nie udźwigniesz pracy po angielsku?
Na spotkaniach po angielsku nie zabierasz głosu mimo że masz wiele do powiedzenia, bo wstydzisz się tego jak mówisz?
Myślisz, że z akcentem nie da się nic zrobić? Że nauka poprawnej wymowy jest trudna, żmudna i czasochłonna?
Brakuje Ci świadomości, pewności i spokoju?
Marzysz o tym, żeby brzmieć miękko, swobodnie, jak z serialu na Netflixie?

A gdybym powiedziała Ci, że możesz zmienić bardzo dużo?

Gdybym zaprosiła Cię do świata, w którym bawisz się dźwiękami, wracasz do dziecięcych wierszyków i śmiesznych piosenek?

Gdybym powiedziała Ci, że mam dla Ciebie zupełnie nowe podejście, które czerpie z aktorstwa, a nie z nudnych podręczników do Business English?

IgaBialaszczyk_Omnie2

Wyobraź sobie, że ... ... z uśmiechem na twarzy odpowiadasz na pytania po angielsku na rozmowie rekrutacyjnej, że witasz się z obcojęzyczną delegacją, że pewnie zabierasz głos na spotkaniach. Żegnasz lęk, który towarzyszy Ci podczas rozmowy po angielsku. Wyobraź sobie, że mówisz pewnie, spokojnie swobodnie i na luzie. I ładnie! To jest możliwe!

Iga-sklep-4

Jestem Iga i pomagam pokochać angielski 🙂 Mówią o mnie, że jestem językową komandoską do zadań specjalnych, która po angielsku potrafi powiedzieć niemal wszystko 🙂

Skończyłam anglistykę, uczyłam w szkołach zagranicznych, jednak bardzo długo sama miałam wrażenie, że nie do końca ogarniam kwestie wymowy angielskiej (tak, nawet po studiach!). Bardzo się starałam – przerobiłam kilka książek, kursów uniwersyteckich a mimo to dalej towarzyszyło mi poczucie, że nie ogarniam tematu. Po pewnym „życzliwym” komentarzu, dotyczącym mojej wymowy, szlag jasny mnie trafił i postanowiłam się w końcu z tym fantem rozprawić. Wiedziałam, że szkolne podejście nie zda egzaminu – zawiodło mnie już wiele razy. Postanowiłam zatem podejść do tematu inaczej. Zapisałam się na zajęcia do The Royal School of Speech and Drama w Londynie i.. przepadłam.

Odkryłam przecudny świat dźwięków i akcentów. Totalnie zakochałam się w atmosferze panującej w szkole aktorskiej. Według tego aktorskiego podejścia twarz – dokładnie jak cała reszta ciała – jest narzędziem pracy. Da się ją ćwiczyć, zmieniać i dostosowywać. To było zupełnie inne podejście niż to znane mi („powtarzaj za lektorem”). Po tej przygodzie zapisałam się na zajęcia z accent coachingu i przez ponad rok doskonaliłam swój warsztat na cotygodniowych spotkaniach. Rok później wzięłam udział w The Accent Challenge. Dziś wiem, że wymowa to jeden z najważniejszych aspektów nauki języka, który jednocześnie – serio – jest super fajny. Uczenie się wymowy może sprawiać ogromną frajdę. 

Pokażę Ci jak!

Po skończeniu swojego procesu accent coachingu stworzyłam warsztat wymowy, który prowadziłam przez 2 lata na zajęciach indywidualnych. Pozwoliło mi to dopracować moją metodę do perfekcji – zajęcia jasno pokazały mi, co koniecznie trzeba dokładnie przerabiać, a które kwestie są mniej istotne. Po bardzo entuzjastycznych opiniach uczestników postanowiłam formę warsztatu przenieść do kursu online, a następnie przekształciłam ją w masterclass. 

Masterclass – jak to działa?

Masterclass to połączenie zajęć indywidualnych z kursem online. Bierzesz z nich to, co najlepsze. 

Kupując produkt, otrzymujesz: 

1) dostęp do platformy z pełnowymiarowym kursem online,

2) dostęp do bonusów,

3) trzy, 60-minutowe indywidualne konsultacje ze mną, po których dostajesz spersonalizowany feedback  .

Kurs online jest zaprojektowany do pracy samodzielnej. Przerabiasz materiał i wcielasz go od razu w życie, przygotowując się np. do rozmowy kwalifikacyjnej. 

Konsultacje – to takie serce masterclassu  – są po to, żeby odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania, ocenić Twój postęp, zobaczyć, jak udaje Ci się wdrożyć wiedzę z kursu do Twojego angielskiego. 

Nie zostawiam Cię z kursem do samodzielnej pracy. Prowadzę Cię za rękę w tym procesie. Czuwam nad Twoimi postępami. Podpowiadam, na czym powinnaś się skupić. 

Dlatego ważne jest, abyś miała plan na to jak wykorzystasz te konsultacje. Może chcesz się świetnie przygotować do  rozmowy kwalifikacyjnej albo rozmowy o zmianie stanowiska? Może czeka Cię ważne wystąpienie albo prezentacja? Może będziesz musiała poprowadzić szkolenie albo podejmować kolegów i koleżanki z zagranicznego działu? W takich sytuacjach konsultacja zadziała jak złoto, bo pracujemy na konkretach, które od razu wcielisz w życie.  

Czego możesz oczekiwać od tego programu?

Pozamiatasz konkurencję na rozmowie kwalifikacyjnej po angielsku.
Z lekkością zaaplikujesz do wymarzonej firmy.
O niebo łatwiej będzie Ci funkcjonować w angielskojęzycznym środowisku.  

Efekt? Nowa Ty - mówiąca pięknie, lekko i z błyskiem w oku! 

W sieci znajdziesz masę materiałów dotyczących nauki wymowy.

Co zatem sprawia, że wierzę mocno w wyjątkowość i skuteczność tego programu?

→ Po pierwsze, chcę, żebyś szybko uzyskała rezultaty. Bazując na swoim doświadczeniu, pracy indywidualnej z kursantami, wyłowiłam najważniejsze, najbardziej problematyczne dla osób polskojęzycznych kwestie i ułożyłam te w kompleksowy program. Nie będziemy roztrząsać, czym angielskie t różni się od polskiego. Skupimy się na najbardziej problematycznych obszarach, samogłoskach, dźwięku schwa, akcentach. Działamy na game-changerach! 

→ Po drugie, kurs prowadzę częściowo w oparciu o język polski. Zamiast ogólnikowych instrukcji, dostaniesz konkret. Jesteś prowadzona za rękę i zawsze odnoszę się do tego, jak Ty teraz mówisz. Dzięki temu dokładnie wiesz, jak przejść z punktu A do punktu B, nie zgadujesz. Takie podejście sprawia, że największe zmiany zadzieją się szybko.

→ Po trzecie, proponuję Ci udział w masterclassie, która świetnie łączy zalety warsztatu wymowy i kursu online. Po warsztatach często dostawałam feedback, że spotkania są super, ale dobrze byłoby wrócić do niektórych informacji, żeby je utrwalić. Przy kursie online z kolei uczestniczki często prosiły o możliwość spotkań na żywo. Postanowiłam to połączyć i tak oto powstał Masterclass Chcę Ładniej Mówić. 

Masterclass Chcę Ładniej Mówić składa się z kursu online i konsultacji. Kurs zawiera 8 modułów. W każdym module znajdziesz kilka lekcji (wideo + ćwiczenia + nagrania + PDFy)

IB mockup kurs

Jak wygląda platforma? 

Jest kolorowa, energetyczna i intuicyjna w obsłudze.  

W każdym  module znajdziesz lekcja video oraz ćwiczenia z nagraniami. Czasami lekcja jest dłuższa, a czasami jest kilka krótszych – do zależy od tematu. Ćwiczenia polegają głównie na odsłuchaniu nagrań i nagrywaniu własnej wersji.    

W tej edycji zapraszam Cię do współtworzenia tego kursu, więc jeżeli poprosisz o dodanie /rozszerzenie jakieś kwestii mieszczącej się w ramach programu, to ją dodam. Ty oczywiście dostajesz dostęp do aktualizacji. Nie przewiduję tego bonusu w kolejnych edycjach. 

Wszystko spoko, ale...

Boję się, że nie dam rady.

Proponuję Ci zupełnie inne podejście, które sprawdziło się u wielu kursantów, którzy brali udział w warsztacie wymowy oraz z którymi pracowałam indywidualnie. Joanna, po przerobieniu fragmentów warsztatu napisała tak:

– Zajęcia z Igą to była przyjemność, łącząca naukę poprzez konwersację z – nie boję się tego powiedzieć – elementami coachingu – dzięki któremu ośmieliłam się mówić po angielsku, uwierzyłam, że to umiem i polubiłam swój – ciągle daleki od ideału – akcent. Zyskałam pewność siebie!

A nie lepiej skupić się na słówkach?

Ej, ale tak szczerze, zastanów się, kiedy ktoś ostatnio skomplementował Twój 3rd conditional, phrasal verbs, czy idealne użycie idiomu? (nie liczymy pani od angielskiego ze szkoły, ok?) 

Moi klienci, którzy pracują w międzynarodowym środowisku najbardziej narzekają na – quote – calle z osobami z Indii – end quote. – Nie idzie ich zrozumieć! Straszny mają akcent! Siedzę, słucham, ale nic nie rozumiem. Zawsze muszę od nich dostać podsumowanie na maila. Koszmar! Zobacz, jak szybko oceniamy akcent. To pierwsza rzecz, którą słyszysz. Na podstawie wyrabiasz sobie opinię o tak naprawdę całej osobie. Oceniasz współpracę poprzez styl komunikacji.  Może zamiast kolejnych słówek warto zainwestować czas w naukę wymowy? 

Myślisz sobie: kurs wymowy, a ja zupełnie nie ogarniam tych znaczków dziwnych.

Nie musisz! Oczywiście, możesz, jeżeli jest to dla Ciebie pomocne. 

Jeżeli jednak wiecznie Ci się te znaczki mylą, nie chcesz uczyć się kolejnego alfabetu, a jednocześnie chcesz poznać, szybkie i bezpłatne narzędzie, które pomoże Ci czytać słówka – jesteś we właściwym miejscu. Korzystam z niego (i korzystałam w trakcie trwania warsztatu wymowy) i spokojnie w 90% sytuacji zdaje egzamin. I właśnie do takiego podejścia Cię namawiam.

Zawsze mam wątpliwości dotyczące wymowy. Chyba głucha jestem, mówię typowo jak Polak.

Bardzo mocną stroną tego kursu jest to, że ja naprawdę wiem, na co zwrócić uwagę. Dostrzegł to Bartek, który przyszedł do mnie na warsztat wymowy:  Zdecydowałem się na ten kurs, aby poprawić moją wymowę, zyskać świadomość językową i pewność w mówieniu. Warsztat pomógł mi pozbyć się lęku, który towarzyszył podczas rozmowy po angielsku. Po ukończeniu kursu widzę u siebie większe zwracanie uwagi na wymowę, nie tylko moją, ale podczas słuchania. Przez to, że wiem, jakie panują zasady wymawiania słów, jest mi łatwiej je rozpoznawać. Taki przykład, który pierwszy przychodzi mi do głowy to różnica, kiedy na końcu słowa wymawiamy s albo z. Wcześniej nie zwracałem kompletnie na to uwagi, a teraz wyłapuję tę różnicę.

Masterclass to połączenie najlepszych cech warsztatu i kursu online! Kupując program, dostaniesz:

dostęp do platformy (z pełnowymiarowym kursem online)
3 fenomenalne bonusy
3 indywidualne, 60 minutowe konsultacje ze mną, na których zweryfikujesz swoje postępy.

Masterclass: Chcę ładniej mówić 1299 zł

Razem to daje 2496 zł

BONUSY

Bonus 1 Webinar ekspercki: intonation - basic facts

Totalnie wypasiony webinar o podstawach intonacji z Victorią, multilingual accent reduction specialist, prowadzącą kanał na YouTube American Accent Mastery, na którym Victoria omawia najważniejsze procesy zachodzące w obrębie intonacji. Prosto i przystępnie! Wartość – 399 zł

Bonus 2 Warsztat Jak czytać trudne słowa po angielsku?

Pożegnaj dziwne fonetyczne znaczki i sprawdź, jak możesz ułatwić sobie życie! Na tym warsztacie poznasz świetne, darmowe narzędzie googlowskie, które ułatwi Ci czytanie nowych trudnych słów.  Dostępne z poziomu wyszukiwarki Twojego smartfona 🙂    Wartość – 299 zł

Bonus 3 Przewodnik Najczęstsze pułapki zastawiane przez korposłówka

Z tego przewodnika dowiesz się, jak wymawiać najbardziej denerwujące słówka ze świata korporacyjnego (np. iterate, stakeholder czy corporate). Zbiór przygotowałam na podstawie zajęć z moimi klientami.  Wartość – 299 zł.

Dla kogo jest ten program?

✅ dla osób, które panują zmianę stanowiska w pracy 

✅ dla osób, które planują zmienić pracę

dla osób, które chcą zacząć pracować w środowisku międzynarodowym  

 dla osób, które dopiero co zaczęły pracę w międzynarodowym środowisku i czują się bardzo niepewnie  

✅ dla osób, które prowadzą calle, spotkania i prezentacje po angielsku 

Iga-sklep-1
Iga-dla-biznesu

Dla kogo ten program NIE  jest?

 dla osób, które nie planują w najbliższym czasie żadnych aktywności zawodowych związanych z językiem angielskim

❌ dla osób, które nie mają pomysłu jak mogą wykorzystać konsultacje 

❌ dla osób, które pracują od lat w środowisku międzynarodowym, czują się tam świetnie i są zadowolone ze swojego poziomu językowego

 dla osób, które nie zwracają uwagi na to, jak mówią, ważniejsze jest „byle mówić”

❌ dla osób, które czują się totalnie niekomfortowo na myśl, że będą ćwiczyć np. z językiem na brodzie

 

Możesz zatem zostać tu, gdzie jesteś i dalej męczyć się z własnym akcentem, bać się mówić i odezwać albo…

Możesz też dać sobie szansę na odkrycie zupełnie nowej perspektywy.

Bez uczestnictwa w tym kursie możesz dalej myśleć, że angielska wymowa to czarna magia, że nie słyszysz różnic, że nie rozumiesz związku między wymową a pisownią. Możesz dalej stresować się każdym kontaktem z angielskim, bać się wypowiadać i mieć poczucie braku kontroli nad językiem. Może Ci dalej towarzyszyć niepewność, lęk i obawa.

Możesz też spróbować to zmienić 🙂

Więc...

Aby w końcu poczuć się pewnie i przestać mówić z twardym polskim akcentem, nie potrzebujesz robić doktoratu z fonetyki angielskiej. Wszystko, czego potrzebujesz, to dotrzeć do kilku strategicznych miejsc i zmienić kilka podstawowych rzeczy, aby zobaczyć potężną różnicę! Dostajesz zaproszenie do magicznego świata wymowy, w którym jest biały królik i kot Eugeniusz a Ty, niczym Alicja z krainy czarów, wpadasz w głęboką dziurę i….odkrywasz zupełnie inny świat. Nic się nie bój – dam Ci narzędzia do rozprawienia się z królową PIK 😉 Dostaniesz zestaw ćwiczeń masujących szczękę, dowiesz się czym jest akcent, dlaczego wymowa i akcent to dwie różne kwestie oraz poznasz podstawowe różnice między brzmieniem języka polskiego ( gdzie teraz jesteś) a angielskiego (gdzie będziesz jak skończysz kurs). Popatrzysz na swój język, szczękę, wargi z zupełnie nowej pespektywy. Zamkniesz oczy, a otworzysz uszy!

Zobacz, co mówią absolwenci mojego warsztatu wymowy:

Po pierwszym spotkaniu próbnym już wiedziałam, że Iga była mi pisana, czułam znaczącą poprawę i w końcu zrozumiałam, na co powinnam zwracać uwagę. Przede wszystkim lekcje były przystosowane do moich indywidualnych potrzeb, które zostały uzgodnione na początku. Wszystko odbywało się w przyjaznej i swobodnej atmosferze, co pozwalało się rozluźnić i wejść w rolę prawdziwej American girl 🙂 Do tego zajęcia nie kończyły się na wykładzie i moich próbach wymowy podczas lekcji, ale zawsze otrzymywałam swoje zadanie domowe i dodatkowe materiały na czas wolny, by móc jeszcze bardziej popracować nad swoim akcentem. Polecam z całego serca! 

Wiktoria

Najbardziej wartościowe dla mnie było dokładne przejście przez wszystkie części budujące słówka i zdania. Przez to, że poznałam formułę, jest mi łatwiej znajdować prawidłowości przy samodzielnej nauce. Wartościowe również były materiały, z których się uczyłam i mogłam tak naprawdę zachować je dla siebie. Czuję, że po kursie zwiększyła mi się samoświadomość języka angielskiego, jego rytmu i zasad. Przed rozpoczęciem kursu byłam na warsztatach w Paryżu, po kursie spotkałam się z tymi samymi ludźmi. Było to niezwykle mile, bo pierwsze co zauważyli to rozwój mojej wypowiedzi i to jak mówię po angielsku. Wtedy poczułam, że faktycznie dzięki kursowi usprawniła swoją komunikację z innymi i jestem bardziej rozumiana

Nikola

Najbardziej podobały mi się przykłady i to w jak świetny, przystępny sposób zostały przekazane treści. Miałam poczucie, jakby Iga doskonale znała moje bolączki w wymowie języka angielskiego i bardzo precyzyjnie dobrała do tego materiały. Czułam się nie jak na typowej lekcji języka obcego, ale jak na zajęciach skrojonych pode mnie. Materiały były czytelne, proste w odbiorze, z ładną szatą graficzną, a same przykłady – zabawne i zapadające w pamięć. Oprócz konkretnych treści i zagadnień, wartością, o której warto wspomnieć, była pomoc w zapamiętywaniu poprzez skojarzenia. Świetne było przedstawienie pracy języka jako narządu – nikt wcześniej tak prosto nie pokazał mi, jak poprawnie powinien być ułożony i jak wiele od tego zależy. Bardzo podobało mi się, że kurs na samym końcu miał bonus w postaci zestawu ćwiczeń do pracy samodzielnej.

Agata
IB strona

Moja autorska metoda

Powstała po pobycie w The Royal School pod Speech and Drama w Londynie oraz po rocznym accent coachingu. 

Wiedzę z tych doświadczeń tę połączyłam z moich dotychczasowym doświadczeniem nauczycielskim i stworzyłam warsztat wymowy.

Głównym zadaniem, które sobie postawiłam, było wyłapanie najbardziej problematycznych obszarów dla osób polskojęzycznych i ułożenie takiego kursu, który laserowo skutecznie trafia w potrzeby moich kursantów. U swoich uczniów działam według zasady Pareto: 20% wysiłku przynosi 80% rezultatów. Większość osób, które chcą zauważyć realną zmianę w sposobie mówienia, potrzebuje korekty kilku kluczowych dźwięków, pokazania najważniejszych zasad i zależności. Ten kurs da Ci zauważalną zmianę, widoczną poprawę, a nie perfekcję. Ponieważ warsztat wymowy prowadziłam w formie spotkań 1:1, miałam możliwość przetestowania moich metod na wielu podopiecznych. Wychodzili z tych eksperymentów bardzo zadowoleni 😉 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)