Skip to content

Wydajesz krocie na szkolenia
językowe swoich pracowników?

Efektywność zajęć językowych jest niezadowalająca?

Masz wrażenie, że pracownicy mimo lekcji są niesamodzielni językowo?

Pomogę Ci to zmienić!

Iga_Bialaszyczk_strzalka2 (1)

Uczenie się języka i jego używanie to paradoksalnie dwie różne rzeczy.

Większość z osób aktywnych obecnie na rynku pracy wyszła z systemu edukacji, gdzie podkreślane były zupełnie inne cechy niż te oczekiwane przez pracodawcę.

Uczniowie w szkole muszą sprawnie rozwiązywać testy, nie odzywać się (chyba że zostaną zapytani) i udzielać wyłącznie poprawnych odpowiedzi. Ponadto, w naszym systemie edukacji największą wagę przywiązuje się do nienagannej znajomości reguł gramatycznych, a umiejętności produkcyjne, do których zaliczamy mówienie, stoją na samym końcu kolejki.

Ciężko zatem oczekiwać, że po takim treningu Twoi pracownicy będą śmiało i odważnie komunikowali się po angielsku.

Szkolenia językowe są oczywiście bardzo ważne. Ale tak samo ważna jest wiedza, jak się uczyć.

Zorganizowanie nauki dla Twojego pracownika może być ogromnym wyzwaniem. Po drodze mogą się pojawić przeszkody: przeniesienie szkolnych nawyków, nieumiejętność wykorzystania nowych technologii brak znajomości procesu uczenia się.

Zobacz, co o szkoleniu mówią inni:

Dlatego stworzyłam warsztat
Mastermind – Ucz się Sprytnie!

To 1,5 godzinne szkolenie, które

 • pokaże Twoim pracownikom jak się skutecznie uczyć
 • przeprowadzi przez proces identyfikacji własnych potrzeb językowych
 • podpowie jak mądrze wykorzystać współczesne technologie
 • streści najważniejsze strategie nauczania osób dorosłych
 • pokaże szkolne schematy nauki i pomoże z nich wyjść
 • nakreśli zupełnie nową perspektywę nauczania
Iga_Bialaszyczk_strzalka2 (1)

Warsztat jest prowadzony w formie webinaru z sesją pytań i odpowiedzi.
Czas trwania to ok 1,5 godziny.

Napisz do mnie na kontakt@igabialaszczyk.pl
po więcej informacji!

Iga_Bialaszyczk_linia

MASTERMIND

językowy

Absolutna nowość!
Mastermind językowy!
Nie masz już pomysłu na swój angielski?
Próbowałaś wielu metod nauki, ale żadna nie dała oczekiwanych rezultatów?
Wiecznie zaczynasz, ale nigdy nie kończysz?
Uczenie się to jedna wielka zmora?

Wcale nie musi tak być!

Iga_Bialaszyczk_strzalka2 (1)
Iga-dla-ciebie

„Większość nauczycieli traci czas na to, by dowiedzieć się, czego uczniowie
nie wiedzą. Tymczasem prawdziwa sztuka zadawania pytań polega na tym,
by odkryć, co uczeń wie lub czego jest w stanie się dowiedzieć”

(Albert Einstein)

IgaBialaszczyk_grafika2

Zapraszam Cię na Mastermind językowy – wyjątkowy warsztat online,
który w końcu odmieni Twój angielski!

Co to jest Mastermind?

To są spotkania grupowe, na których, przy moim wsparciu i obecności innych osób, definiujesz swój styl uczenia się, zaznaczasz problematyczne obszary i zaczynasz się uczyć w zupełnie inny sposób!

Iga_Bialaszyczk_strzalka2 (1)

Na każde zajęcia wyznaczasz sobie zadania, z których potem rozliczasz się przed sobą, grupą i mną! Nie ma lekko!

Odpowiesz sobie na pytania:

 • Jak ja się uczę?
 • Dlaczego do tej pory mi nie wyszło?
 • Co chcę i co mogę zmienić?
 • Jak to zrobić, żeby tym razem mi wyszło?
 • Skąd będę wiedzieć, że mi wyszło?

Pomysł na językowe mastermindy narodził się na moich  biznesowych mastermindach. Regularne spotkania z dziewczynami, które też prowadzą własny biznes, dał mi niesamowitego kopa i bardzo mnie rozwinął. Dlatego pomyślałam, że fajnie byłoby przenieść taką formułę na zajęcia językowe. Po pierwszej edycji mastermindu jestem pewna, że to strzał w dziesiątkę!

Jak to działa?

Każde MM spotkanie ma swój motyw przewodni – rozmawiamy o celach, dotychczasowych formach nauki i zastanowimy się jak poprawić ich efektywność i dopasować ją do Ciebie, Twojego stylu życia, bycia i uczenia się. Przed każdymi zajęciami dostajesz ode mnie autorski handout, który przeprowadza Cię przez konkretny temat, podpowiada rozwiązania, zadaje niewygodne pytania 🙂

Zawsze staram się łączyć w grupy osoby, które łączy podobny problem (np. szukanie pracy po angielsku, korzystanie z angielskiego w podróży czy przygotowanie się do egzaminów językowych) – po to, żeby grupa była dla Ciebie dodatkowym wsparciem i żeby można było się wymieniać wspólnymi doświadczeniami.

Uwaga! To nie jest kolejny kurs językowy – oczywiście, spotkania odbywają się po angielsku i na koniec dostaniesz feedback ode mnie, jednak chodzi tu o nauczenie Cię samodzielności, niezależności i wzięcie odpowiedzialności za własny proces uczenia. Tego właśnie chcę Cię nauczyć 🙂

Co zawiera Mastermind?

Iga_Bialaszyczk_krok1

Wstępną konsultację ze mną, ocenę poziomu językowego, ustalenie celu

Iga_Bialaszyczk_krok2

6 ok. 1,5 godzinnych spotkań prowadzonych po angielsku z indywidualnym feedbackiem językowym na koniec każdego spotkania

Iga_Bialaszyczk_krok3

Kontrolne spotkanie po ok 6 tygodniach, sprawdzające skuteczność wypracowanych technik

Iga_Bialaszyczk_krok4

plus: moje wsparcie mailowe oraz grupę wsparcia na facebooku, gdzie rozliczasz się z zadań.

Koszt całości projektu to 599 zł.

Iga_Bialaszyczk_linia

płatność można rozłożyć na 2, 3 lub 4 raty. Jeżeli chcesz wziąć udział w mastermindzie, ale blokują Cię finanse, napisz do mnie.

Masz pytania?
Napisz do mnie na kontakt@igabialaszczyk.pl

Zobacz opinie

Zapisz się!

Jeżeli chcesz wziąć udział w Mastermindzie, napisz do mnie.

Jest to bardzo wymagający projekt dlatego przeprowadzam go kilka razy w roku. Najbliższa edycja, która rusza 20 kwietnia (zapisy zbieram do 10.04, a czas między 10 a 20 kwietnia poświęcam na konsultacje i podział na grupy) będzie ostatnią w tym półroczu. Kolejna szansa będzie dopiero we wrześniu!

Iga_Bialaszyczk_strzalka-2

* płatność można rozłożyć na 2, 3 lub 4 raty. Jeżeli chcesz wziąć udział w mastermindzie, ale blokują Cię finanse, napisz do mnie.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych: Osoba składająca powyższe oświadczenie oświadcza, że została poinformowana, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Jadwiga Białaszczyk Janczewska Profesjonalne Szkolenia Językowe z siedzibą we Wrocławiu, ul. Pleszewska 106 (51-126 Wrocław). Dane osobowe zbierane są w celu wskazanym w powyższym oświadczeniu na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) (zwanego dalej „rozporządzeniem”). Dane osobowe nie są udostępniane podmiotom trzecim. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane dla celu wskazanego w pkt 2 przez okres 1 roku od momentu udzielenia zgody lub do czasu wycofania zgody, w zależności które zdarzenie nastąpi wcześniej. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy rozporządzenia. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Nie jest Pani/Pan zobowiązana/y do ich podania. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne. Może Pani/Pan odwołać zgodę, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną, w dowolnym momencie. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu, tj. zautomatyzowanemu przetwarzaniu danych osobowych, wyłącznie dla celów marketingu bezpośredniego sprzedawcy, w tym przygotowania zindywidualizowanej oferty na podstawie Pani/Pana osobistych preferencji, przy czym przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec profilowania, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną.