Skip to content

Jak pokonać barierę językową? 

3-dniowe wyzwanie językowe

Hello! Bardzo się cieszę, że postanowiłaś wziąć udział w  wyzwaniu!

Co się tutaj zadzieje? Codziennie, przez 3 dni, pojawi się na tej stronie krótkie wideo omawiające jeden aspekt bariery językowej. Pod każdym filmikiem znajdziesz też plik PDF do pobrania. Pobierz go, bo jest w nim znajdziesz nie tylko podsumowanie filmiku, ale też pytania i zadania, które lepiej pozwolą Ci zrozumieć działanie bariery językowej.   

Uwaga! Na dole strony znajdziesz coś extra! Wyjątkowe zaproszenie, skierowane tylko do osób, które dotarły aż do tego miejsca ???? Koniecznie sprawdź, co to jest! 


Dzień 1

Dzisiaj porozmawiamy o tym, czym tak naprawdę jest bariera językowa. Co się pod nią kryje? Bariera to taki bardzo szeroki termin, który może skrywać w sobie wiele różnych problemów. Który dotyczy Ciebie?  

Zadanie na dziś: 

  • obejrzyj nagranie zrobić karty pracy
  • przeczytaj karty pracy i odpowiedz na pytania 

Dzień 2

Dzisiaj bierzemy na tapet najtrudniejsze reakcje, które pojawiają się, kiedy zaczynasz mówić po angielsku. Spocone dłonie, pustka w głowie, zaklinowane gardło? Dowiedz się, jak z tym walczyć! 

Zadanie na dziś: 

  • obejrzeć nagranie 
  • przeczytaj kartę pracy

Dzień 3

Dzisiaj porozmawiamy o super ważnym temacie, jakim są nawyki. Bariera językowa bowiem to nic innego jak potężny nawyk. Jak powstaje i jak ją skutecznie i długoterminowo zwalczyć? Obejrzyj wideo, aby się dowiedzieć. 

Zadanie na dziś: 

  • obejrzyj nagranie
  • zrób kartę pracy

Chcesz dalej pracować nad pokonaniem bariery językowej? To świetnie!

Zapraszam Cię na pilotażowy bootcamp:  Chcę zacząć mówić.

Szczegóły programu znajdziesz tutaj: