Skip to content

Cześć, witaj na moim blogu.

Jestem nauczycielką angielskiego z ponad 1o-letnim doświadczeniem. Uczyłam angielskiego w Kanadzie i w Wielkiej Brytanii. Uwielbiam angielski.

Jest mi ogromnie bliski także ze względów osobistych.

Moje najwcześniejsze wspomnienie z dzieciństwa to podróż samolotem do Kanady. Pamiętam, wtedy też pierwszy raz spróbowałam Coca Coli. W Kanadzie spędziłam z rodzicami pół roku, po tym czasie, moi rodzice stwierdzili, że wracamy.

Na miejscu zostało rodzeństwo mojej mamy. Ich dzieci (moje najbliższe kuzynostwo) posługuje się właściwie tylko angielskim. Przyjeżdżali do nas na wakacje jak tylko mogli. Ja spędziłam w Kanadzie kilka niesamowitych wakacji. Wracałam tam właściwie co dwa lata. Mam masę ciepłych wspomnień związanych z Toronto.

Na tym blogu znajdziesz tutaj sporo darmowych treści dotyczących efektywnej nauki angielskiego.

Zdradzam swoje patenty na gramtykę, naukę słówek i – odkąd zostałam mamą to mnie szczególnie fascynuje –  piszę też o tym, jak wspierać rozwój językowy u dzieci.

Nie dążę uparcie do tego, żeby dziecko było dwujęzyczne. Udało mi się wypracować całkiem sprawny system, który nie narusza granic mojego komfortu. Pokażę Ci również jak włączyć język w codzienne zabawy, tak, żebyś Ty i Twoje dziecko z tego skorzystało. Dokładny przepis na to, jak to zrobić znajdziesz w zakładce „Dla Mamy i Dziecka”.

Chciałabym Ci pokazać, w jaki sposób polubić angielski. Żeby było to przyjemnie, tak po prostu.  Jestem przekonana, że takie podejście jest bardziej efektywne. Zapraszam!

 

Dziękuję, że poświęciłaś czas na przeczytanie tego wpisu.

Mam nadzieję, że przyniósł Ci potrzebną wiedzę, cenne wskazówki, chwilę refleksji lub relaksu.

Możesz teraz:

  • dodać komentarz ze swoją opinią, włączyć się w dyskusję. Czytam wszystkie komentarze i odpowiadam na większość z nich.
  • Udostępnić ten wpis. Jeśli uważasz, że warto było go przeczytać, to podziel się nim z innymi! Aby to zrobić wystarczy, że klikniesz: [wp_social_sharing social_options=’facebook’  facebook_text=’Podziel się’]
  • Śledzić mój FanPage aby otrzymać aktualne informacje na temat moich działań.
  • Obserwować mnie na Instagramie, gdzie dzielę się obrazami mojej codzieności w postaci zdjęć i krótkich filmików.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podglad_ogarnij_angielskie_czasy

Chcesz dostawać ode mnie co tydzień piękną pigułkę angielskiego?

Zapisz się na newsletter i odbierz swój pierwszy prezent – pierwszy rozdział mojego e-booka “Ogarnij angielskie czasy”!

Ps. prezentów jest więcej ? Zawsze też w pierwszej kolejności będziesz też wiedział(a) o najnowszych wyzwaniach czy wpisach na blogu. Moim zdaniem warto! ?